Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Pronájem atrakcí
jednoduše, rychle, levně

Váš nápad + naše atrakce
= Vaše povedená akce

 

Doprava po Brně zdarma.

KONTAKTY

tel: +420 725 824 939
napište nám

NOVINKY

arr3Říjnové slevy  V rámci měsíce října jsme pro Vás připravili cenové osvěžení, tj.  slevu 15% při Vaší závazné... arr34.10.2018 - Zkušebna virtuálního kina  Abyste nekupovali „zajíce v pytli“, rozhodli jsme se pro Vás zařídit jednoduchou zkušebnu našeho... arr313.7.2018 - Osvěžující 15% sleva    V rámci letních prázdnin jsme pro Vás připravili osvěžující slevu 15% při Vaší závazné... arr328.6.2018 - nová atrakce Mobilní virtuální kinoVirtuální realita přímo u Vás? Zažijte virtuální realitu na vlastní kůži! Přijedeme s našim... arr38.8.2017 - Novinka č.1  Už zřízení samotného eshopu na pronájem atrakcí je dost velkou novinkou. Po vybrání si atrakce a... arr322.6.2018 - nová atrakce AirbrushAirbrush - dočasné tetování. Není to vlastně nic jiného, než malování na kůži pomocí stříkacích...

ANKETA

Jak se vám líbí námi poskytovaná služba?

Hodně 49% Tak akorát 19% Nic moc 17% Vůbec 15%

O nás
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu!

Plánujete uspořádat dny otevřených dveří, rodinné odpoledne, dětský den, sportovní den nebo prostě zábavné odpoledne?

Nabízíme vám spojení tradiční a netradiční zábavy pro děti i dospělé s garancí, že se pobaví všechny věkové kategorie. Působíme ve svém oboru již více než 7 let a víme, která zábava nejvíce táhne.

Podívejte se na výběr našich atrakcí. Všechny je vlastníme, nepronajímáme si je. V případě Vašeho zájmu je dohoda jistá.

 

PRONÁJEM ATRAKCÍ - jednoduše, rychle, levně
váš nápad + naše atrakce = VAŠE POVEDENÁ AKCE

 

Specializujeme se zejména na pořádání různých zábavných akcí, ať už formou plnění na klíč nebo dílčími službami, které navazují a doplňují Vaše možnosti.

Proto jsme se rozhodli pro Vás zřídit půjčovnu zajímavých ATRAKCÍ a souvisejících služeb, které dozajista využijete při realizaci Vašich různorodých akcí.


V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám sdělíme detaily u Vámi vybraných položek, pro upřesnění specifikace Vámi plánované akce.


Neváhejte využít našich služeb, jsme tady pro Vás. Rádi Vám poradíme i telefonicky.
Nakupovat u nás je zábava!

 

Zveme Vás na prohlídku, pojďte si vybrat.