Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Pronájem atrakcí
jednoduše, rychle, levně

Váš nápad + naše atrakce
= Vaše povedená akce

 

Doprava po Brně zdarma.

KONTAKTY

tel: +420 725 824 939
napište nám

NOVINKY

arr3Říjnové slevy  V rámci měsíce října jsme pro Vás připravili cenové osvěžení, tj.  slevu 15% při Vaší závazné... arr34.10.2018 - Zkušebna virtuálního kina  Abyste nekupovali „zajíce v pytli“, rozhodli jsme se pro Vás zařídit jednoduchou zkušebnu našeho... arr313.7.2018 - Osvěžující 15% sleva    V rámci letních prázdnin jsme pro Vás připravili osvěžující slevu 15% při Vaší závazné... arr328.6.2018 - nová atrakce Mobilní virtuální kinoVirtuální realita přímo u Vás? Zažijte virtuální realitu na vlastní kůži! Přijedeme s našim... arr38.8.2017 - Novinka č.1  Už zřízení samotného eshopu na pronájem atrakcí je dost velkou novinkou. Po vybrání si atrakce a... arr322.6.2018 - nová atrakce AirbrushAirbrush - dočasné tetování. Není to vlastně nic jiného, než malování na kůži pomocí stříkacích...

ANKETA

Jak se vám líbí námi poskytovaná služba?

Hodně 50% Tak akorát 18% Nic moc 18% Vůbec 14%

Reference
Ohodnotili nás naši partneři

 

Děkujeme moc! Byla to krásná práce a výborně využité atrakce. Supr toto!

Rádi na naši společnou akci vzpomínáme.

Zajištění akce vámi na středověkém hradě proběhlo naprosto hladce a bez problémů a to jak v přípravné fázi, tak i vefázi realizace. S organizací a průběhem byli dle našeho zjištění maximálně spokojeni nejen naši klienti, ale i naše společnost včetně majitele této památky, jehož zástupci byli na této akci rovněž přítomni.

Společně s Vámi jsme v našich prostorách realizovali párty pro svého klienta. Průběh akce byl zcela bezproblémový a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Ještě jednou moc díky a těšíme se na další spoupráci.

Dovolte mi, abych Vám popřála jménem svým i jménem kolegů další skvělé akce s Vašimi zábavnými atrakcemi.

Za celý organizační tým Vám děkujeme za přišpění ke skvělé firemní akci, na které jste se podíleli se svými atrakcemi.

Je nám potěšením s Vámi spolupracovat a spolupodílet se na řešení firemních záležitostí v oblasti eventů.

Ještě jedenkrát děkuji za profesionální zvládnutí přípravy a průběhu naší akce. Předejte prosím poděkování vašemu celému spolupracujícímu týmu.

Chtěla bych poděkovat za provedení programu pro děti v rámci Adventních slavností. Představení bylo provedeno profesionálně a zúčastněné děti zaujalo.

Chtěl bych Vám všem poděkovat za spolupráci na včerejší akci. Vím, že to pro Vás nebylo jednoduché, o to víc si cením Vašeho přístupu. Po celou dobu jsem nezaznamenal slova typu, to já dělat nebudu, já už jsem tady dlouho apod. To svědčí o Vaší dobré kamarádské partě i chuti si vydělané peníze zasloužit. Pevně věřím, že moje spokojenost, o které tady píšu, je i na Vaší straně.

Jedním slovem super, děkuji za prima den.

Agentura 5P Marketing Consulting realizovala v roce 2014 v našich prostorách Sono Centra lednovou párty pro svého klienta, firmu Red Hat.

Průběh akce byl zcela bezproblémový a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.